Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Poptávka

Prace

Vloženo: 21.09.2017

Dobrý den. Zvažuji změnu zaměstnání nejlépe firma kde by byla možnost za upsani nebo formou splácení si udělat svarecsky průkaz či průkazu na různé stroje krom jeřábu. S pracovní dobou abych se mohl věnovat i své rodině to v aktuálním zaměstnání nechápou.Plat min.24.000 čistého ochota pracovat i nějaký ten víkend na to jsem zvyklý. Děkuji za nabídky. Nástup dohodou.Roubal Vladimír

Cena: 24.000
Kontakt:
laditekk@seznam.cz
Vladimir23
Boženy Němcové 359
608143073

Hledám práci

Hledám práci na ráno, případně ráno - odpoledne (nástup cca od října) ve Slaném a blízkém okolí. Pracovala jsem ve školní jídelně jak pom. kuchařka. Ráda bych podobnou práci, ale ráda se zaučím i v jiné profesi.Prosím nabídněte.

Kontakt:
henzlovaandrea@seznam.cz
andrissek
776899072

(LUN.) Montážní dělník, 135Kč na hodinu + čerpání záloh, ubytování

Vloženo: 11.09.2017

náplň práce: 3 směnný provoz,
8 hodinové směny,
po-pá,
montáž nemocničních lůžek
požadavky: spolehlivost,
vyučení,
schopnost
nabízíme: odpovídající platové ohodnocení,
135Kč/hod,
pravidelný výplatní termín,
čerpání týdenních záloh,
zajištění ubytování,
příspěvek na ubytování,              dlouhodobá spolupráce,              nástup ihned

V případě zájmu volejte na 730155362 nebo zašlete svůj životopis na olomouc@e-pragma.cz.
Těšíme se na nové tváře v naší firmě!
Lucie Nová, náborář

Kontakt:
olomouc@e-pragma.cz
noval

Vloženo: 28.08.2017

Dobrý den, hledám práci nejlépe do nějaké prodejny. Tento obor není podmínkou. Mám praxi jak v různých obchodech, tak i ve skladu. Jsem žena, 21 let, flexibilní a ráda získám nové zkušenosti i v jiném odvětví. Prosím nabídněte. V případě zájmu mě prosím kontaktujte buď na můj email nebo na číslo 607 416 477. Děkuji H.

Kontakt:
hanicka.465@seznam.cz
Hanna
Uni Credit Bank
Stavební Chemie Slaný a.s.
Bateria Slaný CZ, s.r.o.