Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Poptávka

Manipulant / Pomocný pracovník

Vloženo: 10.08.2022

Společnost MechaTec s.r.o. se sídlem ve Slaném přijme vhodného kandidáta na pozici Manipulant / Pomocný pracovník pro lakovnu.

Požadavky: Základní vzdělání či vyučen, praxe v zaměstní ve výrobní společnosti výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost a fyzická zdatnost.

Náplň práce: Zajištění manipulace s materiálem během procesu lakování, pomocné práce při přípravě dílů pro lakování - odmašťování, tmelení, balení.

Nástup pokud možno ihned, práce v jednosměnném či dvousměnném osmihodinovém provozu. Nabízíme zázemí rychle se rozvíjející ryze české výrobní společnosti, práci na zajímavých výrobcích a odpovídající velmi dobré platové ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonech 313 035 312 nebo 603 187 720 nebo na e-mailu info@mechatec.cz.

Kontakt:
adam@mechatec.cz
MechaTec

Taxi , odvoz zásilek

Vloženo: 08.08.2022

Nabízím dle domluvy , rozvoz osob a zásilek,oslavy,svatby,večírky ,párty,čistota,přesnost doručení, loajalita,wifi,platba hotově , kartou. Možnost 2 Osobní vozy dle domluvy.

Kontakt:
p.a.j.a.pavel@seznam.cz
Pavel
+420 721 476 721

Fotografie:
kuryr.jpg

Brigáda šití

Hledám brigádu na doma , mám k dispozici nevyužitý šicí stroj overlock + klasický stroj,vyšívací stroj pro možnost vyšití obrázku , loga , text , jméno ,dle vašeho přání fotografie, atd.na textilní materiál , triko , košile, kalhoty,ručník,atd... Lze vyšít rovnou na daný díl nebo udělat zvlášť výšivku a potom ji přišít či nažehlit dle typu objednání.

Kontakt:
721 476 721
607 558 552

Fotografie:
1646039727552.jpg

Hledám domácí práci

Vloženo: 25.07.2022

Hledám práci z domova či brigádu, manuálního i administrativního charakteru. Jsem na rodičovské dovolené. V případě zájmu zašlu CV. Za nabídky předem děkuji, prosím zašlete je na e-mail hklen21@seznam.cz.

Kontakt:
hklen21@seznam.cz
LenkaH21