Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Nabídka

Doučování

Vloženo: 05.04.2020

Jsem studentka tercie gymnázia a nabízím doučování žáků nižších ročníků ( 1. až 7.třídy) prostřednictvím Skypu, WhatsAppu nebo Messengeru.V případě zájmu mne prosím kontaktujte na : michaelarepkova1@seznam.cz

Kontakt:
michaelarepkova1@seznam.cz
Michaela Řepková

Řidič/ka MKD | Praha, Slaný u Kladna

Vloženo: 30.03.2020

Přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů. Jezdíme především Benelux, Belgii, Německo a případně Francii.

Náplň práce
  • Přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů. Jezdíme především Benelux, Belgii, Německo a případně Francii.
Požadavky
  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Praxi na obdobné pozici u MKD podmínkou
  • Profesní a zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
Nabízíme
  • práce pouze pro jednotlivce
  • možnost plachty nebo friga
  • skvělé, stabilní, a především dlouhodobé a seriózní zaměstnání
  • turnus víkend mimo a víkend doma, další varianty turnusu k jednání
  • výše hrubého platu po zapracování 22000,- až 25000,-
  • diety 50,- až 55,- EUR / den
  • placená „poj. na blbost“
  • pojištění v případě delší nemoci od 30.dne / 300,- CZK /den
  • příplatky za práci na vnitru
  • nejmodernější zázemí (vozový park MAN Euro 6 + skvělé zázemí pro řidiče)
  • průběžná zaškolení a rozvoj

Personalista společnosti
Mgr. Petr Kmošek
+420 605 733 267

Cena: 55000
Kontakt:
info@kmosek.com
kmosek
605733267
www.josefmicka.cz

Fotografie:
novy-banner-2017.jpgbanner

STĚHOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Vloženo: 28.03.2020

PROVÁDÍME STĚHOVÁNÍ,VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ,PŮD,SKLEPŮ,DOPRAVA,PŘEVOZ NÁBYTKU,PALIVOVÉHO DŘEVA,STAVEBNÍHO MATERIÁLU,ODVOZ DO SBĚRNÉHO DVORA,BOURACÍ PRÁCE,ODVOZ SUTI,OPRAVY,SMLUVNÍ CENY.

Kontakt:

704 127 073

PRONÁJEM BUFETU - RYCHLÉ OBČERSTVENÍ

Vloženo: 26.03.2020

Přenechám pronájem zaběhnutého bufetu s rozvozem jídel a stálou klientelou na dobrém frekvent. místě. Zaručuji 100% zisk. Tel.: 773909759

Kontakt:

Stavba rodinného domu

Vloženo: 25.03.2020

Sháním stavební firmu, nebo partu řemeslníků na stavbu rodinného domu.Duben - Květen 2020. Stavět se bude ve Slaném na zahradě našeho domu, z porothermu, sedlová střecha. Tel. 777333705

Kontakt:
paurovi@seznam.cz
Paur
Palackého, 212
777333705
777333705

ŘIDIČ/KA

Scháním na dlouhodobou brigádu na  rozvoz jídel zkušeného,zdatného a spolehlivého řidiče/ku, nejlépe v důchodu od 9,30 - cca 13,00hod.Příjemný kolektiv.90Kč na hodinu.Volat kolem 15,30, nástup ihned. Tel.725 539 716,Smečno

Kontakt:

BRIGÁDA

Přijmu paní do kuchyně na brigádu do menšího rodin.bufetu,příjemný kolektiv,stálá ranní,praxe v kuchyni(vaření) a spolehlivost podmínkou.Nástup ihned.Prosím volat po 16.30hod. Tel.725 539 716 Smečno

Kontakt:

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Vloženo: 23.03.2020

DOMOV SLANÝ, POSKYTOVATEL SOCIÁLNÍCH SLUŽEBPŘIJME NA HPP
- VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY - do nově otevřeného domova seniorů
Požadujeme: trestní bezúhonnost,odbornou způsobilost, empatie

Nabízíme:NADSTANDARTNÍ platové ohodnocení, 25 dní dovolené, příspěvek na rekreace, masáže, kulturní akce, příspěvek na stravování, milý kolektiv

Datum nástupu ihned, nebo dle dohody

Bližší informace:
p. Kocourková  - 607 098 802 p. Maštalířová  - 739 060 539

Kontakt:
ekonom@dpsslany.cz
DD SLANÝ

BRIGÁDA

Vloženo: 16.03.2020

Scháním na brigádu na rozvoz jídel zkušeného,zdatného a spolehlivého řidiče/ku, nejlépe v důchodu od 9,30 - cca 13,00hod.Příjemný kolektiv.90Kč na hodinu.Volat kolem 15,30, nástup ihned. Tel.725 539 716,Smečno

Kontakt:

ŘIDIČ/KA

Kontakt:
milada.vichova@seznam.cz
miladavichova

Přenechám zaběhnutou, plně vybavenou provozovnu bufetu (bistra)bez dalších investic. Stálá klientela a 100% zisk zaručuji.Funguje již 9 let.Volné ihned nebo po dohodě.Odstupné.Volat po 16.30hod. 773 909 759

Kontakt:

Řidič sk. C, nástup ihned

Vloženo: 15.03.2020

Zavedená dopravní společnost se sídlem ve Slaném, přijme ihned řidiče sk. C. Požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR - pondělí až pátek. Vozy Iveco, 12-19t.  Dobré platové podmínky, benefity.

Kontakt:
janda.m@volny.cz
777219052

RECEPČNÍ V ADMINISTRATIVNÍ BUDOVĚ

Vloženo: 11.03.2020

Hledáme pracovnici do recepce administrativní budovy výrobního podniku ve Slaném. Práce na 12ti hodinové ranní směny, Po - Pá. Nutná uživatelská znalost práce na PC a pokročilá  znalost anglického nebo německého jazyka, příjemné vystupování.

V případě zájmu posílejte životopisy na:  cerna.hana07@seznam.cz

Kontakt:
cerna.hana07@seznam.cz
Bateria Slaný CZ, s.r.o.
Stavební Chemie Slaný a.s.
Uni Credit Bank