Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Nabídka

ASISTENT STAVEBNÍMU TECHNIKOVI

Vloženo: 26.07.2017

Hledáme zodpovědného kolegu pro zajištění chodu stavební výroby, převážně výkopových prací. Práce spočívá v asistenci stavebnímu technikovi, kontrole dodržování pracovních postupů, zajištění požadované kvality a koordinace při práci. Pro danou práci uchazeče zapracujeme. Práce je převážně v terénu, k dispozici služební automobil + telefon. Předpokladem každého zájemce jsou organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novému se schopností samostatné i týmové práce, nezbytnou podmínkou řidičský průkaz min. sk. B.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na email hora.sekretariat@volny.cz, Tel: 737 230 004Kontakt:
hora.sekretariat@volny.cz
737230004

UNiBON spol. s r.o. přijme nové spolupracovníky

Vloženo: 26.07.2017

Rozšiřujeme výrobu a hledáme kolegy/ně na tyto pracovní pozice:

-  PRACOVNÍK VÝROBY

Pro kompletační a dokončovací práce našich výrobků a jejich přípravu pro expedici v oddělení finalizace hledáme zručné spolupracovníky. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a vynikající pracovní morálka.

-  PRACOVNÍK DO VÝROBY PRO KOMPLETACI NÁBYTKU

Pro ruční a strojní výrobu nábytkových dílců i celků z tabulových/deskových materiálů (LTD, MDF,…) a jejich kompletování hledáme zručné spolupracovníky. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a vynikající pracovní morálka.

-  INSTALAČNÍ TECHNIK

Pro kompletační a dokončovací práce našich výrobků a občasné výjezdy pro kompletaci přímo u klienta po Evropě hledáme zručné spolupracovníky se znalostí anglického nebo německého jazyka. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří řidičský průkaz sk.B, praxe v řízení dodávky, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost a vynikající pracovní morálka.

-  OBSLUHA PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

Pro přípravu pro nanášení práškové barvy, manipulaci a kontrolu dílců hledáme šikovného a kreativního kolegu s orientací na výsledek. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost při řešení operativních úkolů a vynikající pracovní morálka. Předpokladem každého zájemce je tedy výše uvedené stejně jako praxe min. 1 rok s doložitelnou kvalifikací.

-  OPERÁTOR CNC STROJŮ

Pro obsluhu, programování a seřizování CNC strojů (soustruhu, frézky a dalších nástrojů) pracovitého a odpovědného člověka, který má cit a smysl pro design a je široce materiálově a technologicky orientován. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, technické myšlení, prostorová představivost a vynikající pracovní morálka.

 
Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

Designér

Vloženo: 26.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá spolupracovníky na pozici:

DESIGNÉR

Pro tvorbu designu výrobku na základě předem projednaných parametrů s následným přizpůsobením celkovým možnostem výrobek efektivně a funkčně vyrobit hledáme kolegu nebo kolegyni s velmi silným estetickým cítěním.

Hledáme kreativního, tvůrčího, pečlivého a odpovědného člověka, který neustále sleduje trendy v oboru a dokáže využívat nové a efektivní materiály.

Mezi základní podmínky každého uchazeče patří znalost práce s programy Adobe Illustrator a Photoshop, Cinema 4D + VRay, dosavadní praxe a zkušenosti a vynikající pracovní morálka.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit. CV zasílejte na HR@unibon.cz.Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG DO NÁBYTKÁŘSKÉ VÝROBY

Vloženo: 26.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá spolupracovníky na pozici:

KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG DO NÁBYTKÁŘSKÉ VÝROBY

Pro přípravu  výrobní  dokumentace k zakázkám pro výrobu nábytku a vnitřního vybavení prodejen, jejich výrobních postupů a kusovníků, vývoj produktů a jejich vzorování hledáme spolupracovníka/konstruktéra se schopností komplexního pohledu a zkušeností s kusovou zakázkovou výrobou.

Hledáme pracovitého a odpovědného člověka, který má cit a smysl pro design, je široce materiálově a technologicky orientován a má  přesah nejen do oboru výroby nábytku a truhlářství, ale například i stavebnictví, zpracování plastů apod.

Mezi základní podmínky každého uchazeče patří znalost práce na PC, AutoCad, Inventor, dosavadní praxe a zkušenosti,  vynikající pracovní morálka.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na našich webových stránkách www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit. CV zasílejte na HR@unibon.cz.

Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
604296074
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER

Vloženo: 26.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá spolupracovníky na pozici:

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO EVROPU

Pro vyhledávání nových obchodních příležitostí a plánování a řízení projektů pro určitou lokaci hledáme pracovitého a odpovědného kolegu nebo kolegyni, který je schopen vysoké míry organizace a koordinace práce doplněné obchodními dovednostmi a příjemným a profesionálním vystupováním.

Hlavním předpokladem není zkušenost v našem oboru, ale dovednost a chuť organizovat a plánovat nejefektivnější možná řešení, operativně rozhodovat a smysluplně tvořit a produkovat kvalitní a kreativní práci za účasti osobní vynikající pracovní morálky. Nezbytnými vlastnostmi vhodného kandidáta je schopnost vytváření dobrých partnersko-obchodních vztahů, kreativita, sebereflexe a vytrvalost. Předpokladem každého zájemce je minimálně výše uvedené, stejně jako praxe a znalost standardních požadavků dnešní doby: znalost práce na PC, řidičský průkaz… atd.

Důležitým požadavkem je velmi dobrá úroveň znalosti minimálně jednoho světového jazyka (EN, DE, FR, IT, ŠP), povědomí o kultuře dané země, Time-management, základní technické znalosti, kreativita a vysoké pracovní nasazení. Předpokladem každého zájemce je minimálně výše uvedené, stejně jako praxe a znalost standardních požadavků dnešní doby: znalost práce na PC, řidičský průkaz…atd.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.​ ​CV zasílejte na HR@unibon.cz.Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
604296074
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

Brigáda: SUPERVIZOR/MLUVČÍ na instalace s NJ

Vloženo: 26.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá brigádníky na pozici:

SUPERVIZOR/MLUVČÍ na instalace s NJ

Pro občasné výjezdy na instalace s našim nebo externím týmem v Německu a po Evropě hledáme brigádníky s velmi dobrou znalostí německého jazyka. Součástí výjezdu by byla i aktivní výpomoc týmu manuálního charakteru (pomoc s vybalováním, stěhováním, přidržením výrobku při kompletaci apod.)

Mezi základní podmínky každého uchazeče patří již zmíněná znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni, manuální zručnost, spolehlivost a ochota spolupracovat. Vhodné pro studenty.

Každého z vážných zájemců předem žádáme, aby se podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit. CV zasílejte na hr@unibon.cz.Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Vloženo: 26.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá spolupracovníky na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pro organizaci a koordinaci činností v účetním oddělení hledáme do kolektivu našich účetních novou kolegyni s praxí ve finančním i mzdovém účetnictví. Hledáme odpovědného, spolehlivého, precizního a diskrétního člověka pro vedení všeobecného účetnictví, pohledávek, závazků, internetového bankovnictví, fakturace a zaúčtování faktur došlých i vydaných, přípravu účtování mezd a daňová přiznání, zpracování uzávěrkových operací, jednání s auditory a úřady apod. Zkušenosti se zahraničním obchodem jsou výhodou. Mezi základní podmínky každé uchazečky patří znalost práce na PC, znalost IS Pohoda, dosavadní praxe a zkušenosti a vynikající pracovní morálka.

V případě Vašeho zájmu Vás žádáme, abyste se podrobně seznámila s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získáte o náplni naší společnosti bližší přehled. Nástup možný ihned.

Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.​ ​CV zasílejte na hr@unibon.cz.

 Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

Automechanik, mechanik-opravář, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů, záměčník

Vloženo: 25.07.2017

Firma Ondřej Furik - Servis nákladních vozidel ve Slaném přijme zkušeného pracovníka na vykonávání práce v servisu na opravách a údržbách vozidel. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v příjemném kolektivu, dobré platové podmínky, nástup možný hned.

Kontakt:
info@ondrejfurik.cz
Ondřej Furik
Pražská 355 Slaný
312526689
602340466, 602617002

Sekretářka

Vloženo: 25.07.2017

Hledá se sekretářka do firmy Kratochvíl, nástup možný ihned po dohodě. Na tu to pozici požadujeme řidičský průkaz skupiny B a maturitní vysvědčení. Náplní práce je starat se o chod kanceláře.

tel. 312 500 611Kontakt:
stepankacepelakova1@seznam.cz
sekretářka

Řidič sk. C, nástup ihned

Vloženo: 24.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, Renault, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na tel.: 777219052


Kontakt:

Přijmeme zahradnici/zahradníka

Vloženo: 24.07.2017

Anglická sezóna přijme do svého týmu na statku v Hobšovicích zahradníka na plný nebo částečný úvazek. Máme zde zahradu a dvůr přes 2000m2 a chtěli bychom vytvořit užitnou a okrasnou zahradu. Rádi bychom přijali člověka, kterému se líbí náš styl a dokáže být kreativní a vytvořil by něco ve stylu anglických zahrad.Zájemce prosíme o zaslání životopisu na:Ludmila@anglickasezona.cz
Nabízíme krásné kreativní prostředí, možnost samostatné práce časově uzpůsobené potřebám zájemce.Plat je na dohodě dle úvazku.Více info o nás na: www.anglickasezona.cz


Kontakt:
ludmila@anglickasezona.cz
Leeda Abrtová
Hobšovice 11
731484870
www.anglickasezona.cz


Fotografie:
img-1258.jpg

Svářeč CO2 - Zámečník

Vloženo: 24.07.2017

Požadujeme;

- vyučení případně maturitu v technickém oboru,

- svářečský průkaz C02

- oprávnění EN287-1 135 BW/FW CO2 / 136, 138, 141,111, / tupé i koutové svary

- sváření plechů ve všech polohách s neomezenou tloušťkou platnosti

zkušební vzorek od 12,5 mm

 

Zámečník,přípravář

- samostatnost, čtení výkresové dokumentace

- komunikativnost, práci s autogenem, CO2

- praxe min 3 roky

- zodpovědný

 

Nabízíme

- stabilitu společnosti

- slušné zacházení

 

Náplň práce

Realizace zakázek v rámci výroby a montáže ocelových konstrukcí příprava, montáž, sváření

Životopisy a kopie certifikátu svářeče zasílejte na email: prace@vivacorporation.cz, Kontakt tel. č.+420 776571715, +420 732282337  www.vivacorporation.czKontakt:
prace@vivacorporation.cz
VIVA
+420 776571715
www.vivacorporation.cz


Fotografie:
logo300dpi-viva-corporation.jpg

Montér – Potrubář

Vloženo: 24.07.2017

Požadujeme

- samostatnost, čtení výkresové dokumentace- komunikativnost,
- práce s autogenem, CO2, 111
- príprava pro svářeče
- praxe montér-potrubář

 

Nabízíme

- stabilitu společnosti
- slušné zacházení
- dobré platové podmínky HPP / podle místa práce /
- ubytovaní, dopravu ze sídla společnosti

Náplň práce

Realizace zakázek v rámci výroby a montáže

 

 

Životopisy a kopie certifikátu svářeče zasílejte na email: prace@vivacorporation.cz, Kontakt tel. č. +420 776571715, +420 732282337, www.vivacorporation.cz

 Kontakt:
prace@vivacorporation.cz
VIVA
+420 776571715
www.vivacorporation.cz


Fotografie:
logo300dpi-viva-corporation.jpg

nabídka

Vloženo: 23.07.2017

Realizace rekonstrukcí RD,bytů a bytových jader. Veškeré stavební a obkladačské práce v Kladně, Slaném a blízkém okolí. Tel: 732 963 060

Kontakt:
zapletal2@seznam.cz
zapletal
732963060

Práce pro muže

Vloženo: 23.07.2017

Nabízím práci vhodná pro muže (19-28let) v oboru malířských prací. Nutný řidičský průkaz B. Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy.Více info na schůzce. Na emaily nereaguji.

Kontakt:
dlouhymalir@seznam.cz
dlouhy
606851752

Nabídka práce elektromontéra

Vloženo: 21.07.2017

Firma Elektromontáže Stavby s.r.o. hledá na HPP zaměstnance obor Elektromechanik - Elektrikář

s odbornou způsobilostí podle § 50/1978. Čtení a používání technické dokumentace a základních měřidel.

Požadujeme  samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochotu. Pracovní doba: ranní směny.

Nabízíme práci v harmonickém kolektivu a dobré platové podmínky.

 

Kontakt : Ing. jiří Víšek 602 238 208

Elektromontáže Stavby s.r.o.

Smečenská 1009

274 01 Slaný

 Kontakt:
sekret@el-mont-slany.cz
elektromontazestavby
Smečenská 1009*
312524186
602238208
el-mont-slany.cz

Pokladní čerpací stanice Shell

Vloženo: 20.07.2017

Hledáme na hlavní pracovní poměr nové kolegy nebo kolegyně  na pozici pokladní do směnového provozu pro čerpací stanici Shell Slaný - Kvíc (RK/7). Možno i formou brigády na léto - pouze osoby starší 18 let. Nabízíme: motivující platové ohodnocení + měsíční odměny, možnost stabilního zaměstnání. Požadujeme: odpovědnost, příjemné vystupování s orientací na zákazníka, flexibilitu a spolehlivost. Profesní životopis e-mailem, nebo volejte 605423544. Nástup možný ihned.

Kontakt:
shell8159@csshell.net
Vedoucí stanice
605423544


Fotografie:
shell-logo-svg.png

kancelářská práce z domova

Vloženo: 19.07.2017

Firma Hanachek group s.r.o. hledá zaměstnance na plný úvazek. Náplň:- hlídání projektů- komunikace s dodavately- vystavování dokumentů (faktury, DL, objednávek, atd).Požadujeme:- MS Office - nutný- Dobrá komunikace- Samostatnost- čtení výkresů- flexibilitaNabízíme:- Fir. Notebook- Mobil- Home office- nástupní plat: 16000,-- po 3 měsících  - 23000,- (+ bonusy za dokončené projekty)Vaše CV posílejte na:info@hanachek.cz

Kontakt:
jhanacek@hanachek.cz
jhanacek
www.hanachek.cz

Pracovník v sociálních službách

Vloženo: 19.07.2017

Domov Pod Lipami Smečno přijme pracovníka přímé péče na HPP, ale i na DPP, DPČ

 

Náplň práce:

-          Celková péče o osobu se zdravotním postižením

 

Nabízíme:

-          Zajímavou a smysluplnou práci

-          Nástup možný ihned

-          Tabulkový plat

-          Osobní příplatek

-          Mimořádné odměny

-          Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění)

-          Možnost dalšího vzdělávání

-          Jistota stabilní organizace

-          Nepřetržitý provoz -12ti hodinové směny

 

Požadujeme:

-          Pozitivní vztah k výše uvedeným osobám

-          Trestní bezúhonnost

-          Základní znalost práce na PC

-          Zodpovědnost, spolehlivost

-          Schopnost samostatné i týmové práce

-          Minimálně základní vzdělání

-          Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

-          Praxe v oboru výhodou

 

Své životopisy zasílejte na adresu: eslerova@dpodlipami.cz,  tel: 724 978 081Kontakt:
eslerova@dpodlipami.cz
Lenka Ešlerová
312547857
www.dpodlipami.cz

Pracovník v přímé péči - Domov Pod Lipami Smečno

Vloženo: 19.07.2017

Přijmeme pracovníka přímé péče pro dvousměnný provoz domova pro seniory

 

Osobní předpoklady:

Uživatelská práce s počítačem

Schopnost empatie

Samostatnost

Schopnost sociálního kontaktu

Zodpovědný přístup k práci

 

Nabízíme:

Práci v klidném kolektivu

Tabulkový plat

Osobní příplatek

Dodatková dovolená

Výhody FKSP – stravování, penzijní připojištění

 

Požadované doklady:

Strukturovaný životopis

Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce

 

Nástup možný ihned

 

Své životopisy zasílejte na adresu: jelenova@dpodlipami.cz

 Kontakt:
jelenova@dpodlipami.cz
Domov Pod Lipami
Zámek 1, Smečno
725 347 814
www.dpodlipami.cz

Ihned přijmeme řidiče sk. C - na vnitro

Vloženo: 19.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, Renault, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na tel.: 775939591

Kontakt:

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

Vloženo: 16.07.2017

Restaurace ve Slaném hledá KUCHAŘE - KUCHAŘKU.Práce na HPP , krátký - dlouhý týden.Informace na tel: 777 123721

Kontakt:
smehlikl@gmail.com
kavárna Wilson

Brigáda pro šikovné ruce

Vloženo: 16.07.2017

Do naší firmy, se sídlem v Kmetiněvsi, hledáme šikovné, manuálně zručné, časově flexibilní s řidičským průkazem skupiny B, na pomoc při našich akcích v čechách i v zahraničí.. Bližší informace na tel: 603 85 2868

Kontakt:
kralova@jkexpo.cz
kokozka1
603852868

STĚHOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Vloženo: 14.07.2017

PROVÁDÍME STĚHOVÁNÍ,VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ,PŮD,SKLEPŮ,DOPRAVA,PŘEVOZ STAVEBNÍHO MATERIÁLU,PALIVOVÉHO DŘEVA,ODVOZ DO SBĚRNÉHO DVORA,SMLUVNÍ CENY.

Kontakt:

marty2
702 500 369

Obsluha výrobní linky

Vloženo: 14.07.2017

Ekofrukt Slaný, spol. s r.o.,

úsek potravinářské výroby.

Hledáme zaměstnance na pozici: obsluha výrobní linky.

Požadujeme časovou flexibilitu – nepřetržitý provoz, včetně sobot a nedělí.

Informace: paní Marušáková, tel. 602 714 867Kontakt:
richtrova@ekofrukt.cz
Radka1

Vedoucí směny - technik výrobní linky

Vloženo: 14.07.2017

Ekofrukt Slaný, spol. s r.o., úsek potravinářské výroby

Přijme pracovníka na pozici vedoucí směny – technik výrobní linky.

Požadujeme: manuální zručnost, technické myšlení, práce s kolektivem.

Nepřetržitý provoz, včetně sobot a nedělí.

Informace na tel. č .602 714 867

Profesní životopis zasílejte na e- mail: marusakova@ekofrukt.cz, tel.: 602 714 867Kontakt:
richtrova@ekofrukt.cz
Radka1

Firemní asistentka

Vloženo: 14.07.2017

HLEDÁME FIREMNÍ ASISTENTKU na HP (Slaný). Náplní práce je vedení kanceláře, příprava účetních a mzdových podkladů, objednávky, nákupy u dodavatelů, správa skladu a vozového parku firmy. POŽADAVKY: ŘP. B, aktivní řidič, práce na PC (Word, Excel, Outlook), samostatnost. Znalost stavebního oboru vítána, ale ne nezbytně nutná. Vhodné i pro absolventy, ve všem zaškolíme. Nástup 09/2017. Pro více informací a zaslání životopisu použijte mail inprostav@inprostav.czKontakt:
inprostav@inprostav.cz
Inprostav Slaný

English Teachers

Vloženo: 13.07.2017

An established language school based in Slaný is looking for English teachers.

We require:

 • University degree (English, Philology, Linguistics, etc.)/Cambridge CELTA or Trinity Cert. TESOL (native speakers)
 • Proficient knowledge of English (C1/C2)
 • At least two years’ experience teaching English to groups of students or individuals
 • Familiarity with a wide range of learning materials
 • Excellent communication, presentation and methodological skills
 • Computer skills

We offer:

 • Friendly environment
 • Professional approach and methodological support
 • Quality facilities
 • Free materials for teaching and copying
 • Long-term cooperation
 • Great opportunity for personal and professional growth
 • Competitive pay

Type of employment: Part-time, Contract under Trade Licence or equivalent

If interested please send your CV and cover letter to info@andrearosenbergova.cz.
Kontakt:
info@AndreaRosenbergova.cz
Andrea Rosenbergová
Soukenická 61, 274 01 Slaný
+420 607 934 761
http://www.andrearosenbergova.cz/

Skladník

Vloženo: 13.07.2017

Operátor/ka skladu

Hlavní činnosti :

- manipulace s materiálem a výrobky ve skladu,
- příprava materiálu pro výrobu,
- manipulace s vysokozdvižnými a ručně vedenými vozíky, regálovým zakladačem
- kontrola a zpracování skladové dokumentace
- další související pracovní úkoly

Požadujeme :

- SOU vzdělání
- praxe ve skladu (výhodou)
- základní znalost obsluhy PC
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost,
- dobrý zdravotní stav,
- schopnost týmové práce,
- možnost pracovat v nepřetržitém provozu

- ŘP skupiny B

Nabízíme :

-       zaškolení

-       dobré mzdové podmínky včetně 13.platu

-       příspěvek na závodní stravování

-       další nadstandartní zaměstnanecké výhody

 

Pracovní smlouva : agenturní zaměstnání na dobu určitou

 

Životopisy posílejte na info@epce.cz, volejte 312 500 333Kontakt:
info@epce.cz
EPCEurope s.r.o.

Přijmeme řidiče sk.C - vnitro

Vloženo: 13.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, Renault, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na tel.: 777219052

Kontakt:

brigáda

Vloženo: 12.07.2017

Sháním brigádníky na práci ve stavebnictví. Práce vhodná i pro studenty. Slaný, Kladno, Beroun.


Kontakt:

Ondřej Šíma
776680032

BRIGÁDA

Vloženo: 12.07.2017

Hledáme ženu - aktivní důchodkyni nebo ženu na rodičovské dovolené pro příležitostný záskok po dobu dovolených a nemocí do recepce administrativní budovy výrobního podniku ve Slaném. Požadujeme uživatelskou znalost PC a základ jednoho světového jazyka.Kontakt:

727876165

FILKOM, s.r.o. Jedomělice hledá zámečníka

Vloženo: 12.07.2017

Požadujeme:

 

vyučen v oboru zámečník /případně praxe v tomto oboru/

časová flexibilita

spolehlivost, zodpovědnost

bezúhonost a loajalita k zaměstnavateli

svářecký průkaz výhodou

řidičský průkaz skup. B

strojní průkaz VZV výhodou

 

Nabízíme:

perspektivní zaměstnání v prosperující české firmě

odpovídající mzdové ohodnocení

pracovní poměr na dobu neurčitou

jednosměnný provoz

zaměstnanecké benefity

příspěvek na penzijní/životní pojištění

příspěvek na dovolenou

5 týdnů dovolené

stravenky

věrnostní

13. plat

místo výkonu zaměstnání - JedoměliceKontakt:

603484469

Seřizovače výrobní linky - údržbář

Vloženo: 12.07.2017

Ekofrukt Slaný, spol. s r.o.,

přijme: Seřizovače výrobní linky - údržbář ( vedoucí směny)

Požadujeme: manuální zručnost, technické myšlení.

Nepřetržitý provoz, včetně sobot a nedělí.

Informace na tel. č .602 714 867

Profesní životopis zasílejte na e- mail:

marusakova@ekofrukt.czKontakt:
richtrova@ekofrukt.cz
Radka1

Řidič skupiny C

Vloženo: 11.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz,  profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, Denní návraty domů . Víkendy volné. Více na tel.: 607 622 542


Kontakt:
autostep@seznam.cz
AUTOSTEP

Ropočtářka - příprava staveb

Vloženo: 11.07.2017

Přijmeme na HPP Rozpočtářku - příprava staveb. Požadujeme Stavební průmyslovku, ŘP, práce na PC.

Nabízíme dobré platové podmínky, ranní směny  a  práce v harmonickém kolektivu.

Elektromontáže Stavby s.r.o. Tel: 312524186, 602138872.Kontakt:
sekret@el-mont-slany.cz
elektromontazestavby
Smečenská 1009
312524186
602138872
.el-mont-slany.cz

Asistentka / prodej, recepce

Vloženo: 11.07.2017

Golf resort Beřovice

vypisuje výběrové řízení na pozici asistentka / recepční golfového areálu

Požadujeme:

-  SŠ vzdělání
-  komunikativní znalost Aj, další jazyk výhodou
-  řidičské oprávnění sk. B
-  pečlivý přístup
-  příjemné a vstřícné jednání s klienty
-  znalost práce s PC - Microsoft Office, Outlook

Nabízíme:

-  příjemné pracovní prostředí
-  odpovídající platové ohodnocení
-  práci na plný úvazek, 12-ti hodinové směny krátký/dlouhý týden


Nástup 1.8.2017

Životopis prosím posílejte na e-mail: alena.mastalirova@gcbr.cz

Kontakt:
alena.mastalirova@gcbr.cz
Golf Beřovice
Beřovice 15
312591112
www.gcbr.cz

Zahradní restaurace Na střelnici

Vloženo: 10.07.2017

Přijmu brigádníka na obsluhu zahradní restaurace Na Střelnici. Nástup možný ihned, krátký - dlouhý týden. Výše odměny při osobním jednání. Požadavky - slušné jednání, chuť pracovat.

Kontakt:
mjservis@seznam.cz
marfy
720961106

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Vloženo: 10.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá spolupracovníky na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pro organizaci a koordinaci činností v účetním oddělení hledáme do kolektivu našich účetních novou kolegyni s praxí ve finančním i mzdovém účetnictví. Hledáme odpovědného, spolehlivého, precizního a diskrétního člověka pro vedení všeobecného účetnictví, pohledávek, závazků, internetového bankovnictví, fakturace a zaúčtování faktur došlých i vydaných, přípravu účtování mezd a daňová přiznání, zpracování uzávěrkových operací, jednání s auditory a úřady apod. Zkušenosti se zahraničním obchodem jsou výhodou. Mezi základní podmínky každé uchazečky patří znalost práce na PC, znalost IS Pohoda, dosavadní praxe a zkušenosti a vynikající pracovní morálka.

V případě Vašeho zájmu Vás žádáme, abyste se podrobně seznámila s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získáte o náplni naší společnosti bližší přehled. Nástup možný ihned.

Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.​ ​CV zasílejte na hr@unibon.cz.

 Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
604296074
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

Brigáda: Supervizor/mluvčí na instalace s NJ nebo AJ

Vloženo: 10.07.2017

UNiBON spol. s r.o. hledá brigádníky na pozici:

Supervizor/mluvčí na instalace s NJ nebo AJ

 

Pro občasné výjezdy na instalace s našim nebo externím týmem v Německu a po Evropě hledáme brigádníky s velmi dobrou znalostí německého nebo anglického jazyka. Součástí výjezdu by byla i aktivní výpomoc týmu manuálního charakteru (pomoc s vybalováním, stěhováním, předržením výrobku při kompletaci apod.)

Mezi základní podmínky každého uchazeče patří již zmíněná znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni, manuální zručnost, spolehlivost a ochota spolupracovat. Vhodné pro studenty.

Každého z vážných zájemců předem žádáme, aby se podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit. CV zasílejte na hr@unibon.cz.

 

 Kontakt:
HR@unibon.cz
UNiBON spol. s r.o.
Pražská 1957, Slaný
604296074
www.unibon.cz


Fotografie:
unibon-logo.jpg

Nabídka služeb pro drobné OSVČ; firmy; občany

Vloženo: 09.07.2017

•Nabízím Vám následující služby administrativní povahy: •zastupování u různých organizacích (zdravotní pojišťovny; okresní správa sociálního pojištění; jiné státní organizace): zastupování na základě plné moci. Tato služba slouží pro ty z Vás, kteří nemáte čas z různých důvodů (práce, rodina, řízení firmy…) organizace navštívit. Nebaví Vás trávit čas kontrolami u organizací apod. •klasické administrativní a účetní práce:

- správa přijaté a odeslané pošty (evidence, archivace);

- evidence přijatých faktur (zápis, předkontace, tvorba košilek);

- evidence vydaných faktur (zápis, předkontace, tvorba košilek);

- správa pokladní knihy (zápis; vyhotovení příjmových a výdajových pokladních dokladů;

účtování);

- součinnost při provádění inventarizace;

- tvorba různých statistických výkazů;

- kontroly účetních dokladů (formální, věcná stránka);

- zakládání do šanonů;

- mzdová agenda;

- a jiné.

 

•Pokud máte jiné požadavky, nebojte se mne oslovit, nebo napsat na e-mail. Určitě se spolu dohodneme, najdeme vhodné řešení.  •Kontaktní údaje: Bc. Lukáš Kratochvíl, DiS., M.: 728 242 432, E.: kratochvillukas@post.cz  •Na závěr: Již Vám zbyde více času pro sebe, rodinu, firmu…

Cena: Dle dohody.
Kontakt:
kratochvillukas@post.cz
LukasKratochvil
728242432

Ihned přijmeme řidiče sk. C - na vnitro

Vloženo: 07.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, Renault, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na tel.: 777219052

Kontakt:

Občerstvení v Plavecké hale

Vloženo: 06.07.2017

Přijmu studentku /studenta/ k obsluze bufetu na plavecké hale. Pracovní doba 11.00 - 19.00 hod, sedm dnů v týdnu. Krátký a dlouhý týden. Mzda 60 Kč/hod čistého. Požadavky: zdravotní průkaz, slušné jednání. Nástup ihned!!!

Kontakt:
mjservis@seznam.cz
marfy
720961106

Seřizovač výrobní linky - údržbář

Vloženo: 04.07.2017

Ekofrukt Slaný, spol. s r.o.,

přijme: Seřizovače výrobní linky - údržbář ( vedoucí směny)

Požadujeme: manuální zručnost, technické myšlení.

Nepřetržitý provoz, včetně sobot a nedělí.

Informace na tel. č .602 714 867

Profesní životopis zasílejte na e- mail:

marusakova@ekofrukt.czKontakt:
richtrova@ekofrukt.cz
Radka1

Dětský domov Ledce u Kladna hledá

Vloženo: 04.07.2017

Hledáme kolegy do našeho kolektivu – na pracovní pozice :

 

1) Asistentka pedagoga – noční práce

pracovní podmínky: hlavní pracovní poměr, plný úvazek, stálá noční, práce s dětmi  různého věku

požadavky: trestní bezúhonnost, psychotesty, kladný vztah k dětem

2) Učitelka do mateřské školy

pracovní podmínky: hlavní pracovní poměr, pracovní úvazek dle potřeb  zaměstnavatele po dohodě

požadavky: ukončené vzdělání pro předškolní výchovu, trestní bezúhonnost

2) Vychovatel/ka pro dětský domov

pracovní podmínky: hlavní pracovní poměr, plný úvazek

požadavky: trestní bezúhonnost, dokončené či započaté studium speciální pedagogiky, psychotesty

V případě zájmu kontaktujte pana Černého na e´mailové adrese: zastupce@ddledce.cz

Případně volejte na tel.č.: 312 589 865 nebo 602 662 919Kontakt:
zastupce@ddledce.cz
detdomledce

Knihovna V. Štecha Slaný hledá nového kolegu

Vloženo: 04.07.2017

Do našeho týmu hledáme pro Pobočku Na Dolíkách šikovného a akčního kolegu, který by se nebál práce s teenagery. Rádi bychom navázali na úspěšné zábavně-vzdělávací koutky v knihovně a nabídli veřejnosti opět něco nového. Vhodné pro studenty VŠ, maminky na MD nebo šikovného seniora. Práce na dohodu o provedení práce. Bližší informace u vedoucí knihovny. Tel.č. 312 522 238 nebo e-mail: info@knihovnaslany.cz. Nástup 1. 10.2017.Kontakt:
studovna@knihovnaslany.cz
Knihovna V.Štecha
Masarykovo nám.159, Slaný
312 522 238
www.knihovnaslany.cz

Údržbář - elektrikář

Vloženo: 03.07.2017

Údržbář - elektrikář/elektronik je kvalifikovaný pracovník, který provádí samostatně opravy strojů a strojírenských zařízení včetně řídících systémů částí a rozvodů.

Hlavní pracovní povinnosti a odpovědnosti

Zajišťuje provozuschopnost výrobních zařízení řízených elektronickými řídícími systémy
Při odstraňování poruch a preventivních prohlídek přísně dbá na dodržování všech závazných norem a souvisejících předpisů.
Aktivně se zapojuje a upozorňuje na nedostatky v dodržování bezpečnostních předpisů v celé firmě.
Provádí zápisy na určené protokoly o vykonané práci, revizích a prohlídkách.
Svou hospodárností přispívá k ekonomicky provedené opravě.
Prosazuje preventivní opatření (snížení prostojů z důvodu poruch).
Odpovídá za provedené opravy a za vedení záznamů o provedení revizí.
Rozhoduje o povolení další práce na strojích v případě poruch z hlediska bezpečnosti
Spolurozhoduje o opravě a použitelnosti opravitelných náhradních dílů

Požadované znalosti a dovednosti

- SŠ vzdělání v oboru elektro
- praxe v oboru elektro
- vyhláška 50 §6
- znalost postupu práce při montáži, zapojování a opravách strojů, přístrojů, spotřebičů a zařízení
- znalosti elektrotechniky a eletrotechnického materiálu, technické kreslení v elektrotechnice
- zdravotní způsobilost a ochotu pro práci ve směnném provozu (12-hod. směny, krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- Nabitý balíček zaměstnaneckých výhod

Více informací na:

kariera.linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet
312 576 498
725 851 607
kariera.linet.cz

Údržbář - mechanik - provozní zámečník

Vloženo: 03.07.2017

Charakteristika

Provozní zámečník, údržbář je kvalifikovaný pracovník, který provádí samostatně opravy strojů a strojírenských zařízení.
Zajišťuje provozuschopnost všech strojů, zařízení a ostatních pomůcek, které souvisí s vybavením výroby i budovspolečnosti

Požadujeme:

SOU technického směru
Zkušenosti s údržbou strojů a zařízení ve výrobní společnosti výhodou
Manuálně a technicky zručný jedinec
Ochota pracovat na 12 hodinové směny
Samostatný a odpovědný typ

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Nabitý balíček zaměstnaneckých výhod

více informací na:

kariera.linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet
312 576 498
725 851 607
kariera.linet.cz

OPERÁTOR - OBSLUHA STROJŮ

Vloženo: 03.07.2017

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR – obsluha strojů

Požadujeme:

- zručnost

- vyučení technického směru

- ochotu pracovat na směny (8 nebo 12-hodinové směny)

 

Více informací na kariera.linet.cz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 312 576 498, nebo zašlete životopis na e-mail: zamestnani@linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet
Želevčice 5
312 576 498
kariera.linet.c¨z

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

Vloženo: 03.07.2017

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA

Požadujeme:

- platný svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z-M1) výhodou, nikoliv podmínkou.

- vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo  jiném technickém oboru

- vhodné i pro absolventy

 

Více informací na kariera.linet.cz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 312 576 498, nebo zašlete životopis na e-mail: zamestnani@linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet
Želevčice 5
312 576 498
www.linet.cz

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK LISOVNY KOVŮ

Vloženo: 03.07.2017

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK LISOVNY KOVŮ

Požadujeme:

- vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru

- orientace v technických výkresech

- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

 

Více informací na kariera.linet.cz

V případě zájmu nás  kontaktujte na tel.: 312 576 498, nebo zašlete životopis na e-mail: zamestnani@linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet

SKLADNÍK/MANIPULANT

Vloženo: 03.07.2017

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na SKLADNÍK/MANIPULANT

Požadujeme:

- zkušenost s prací ve skladu či expedici. Průkaz na VZV není podmínkou.

- ochotu pracovat ve více směnném provozu.

 

Více informací na kariera.linet.cz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 312 576 498, nebo zašlete životopis na e-mail: zamestnani@linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet
Želevčice 5
312 576 498
www.linet.cz

OPERÁTOR CNC

Vloženo: 03.07.2017

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR CNC

Požadujeme:

- vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru

- zkušenosti s obsluhou CNC vítány (ohraňovací lis, profilový a tabulový laser)

- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

 

Více informací na kariera.linet.cz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 312 576 498, nebo zašlete životopis na e-mail: zamestnani@linet.czKontakt:
zamestnani@linet.cz
Linet

Řidič sk. C, nástup ihned

Vloženo: 03.07.2017

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, Renault, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na tel.: 777219052

Kontakt:

Řidič skupiny C

Vloženo: 01.07.2017

AUTOSTEP Kladno s.r.o shání řidiče sk. C, profesní průkaz. Kladno, Slaný,   Na Vnitrostátní přepravy denní návraty domů,  víkendy volné.  Více informací 607 622 542.

Kontakt:
autostep@seznam.cz
AUTOSTEP

Číšník / výčepní / servírka

Vloženo: 30.06.2017

Restaurace u Zlatého kapra přijme číšníka, výčepního nebo servírku na stálý pracovní poměr (směny krátký a dlouhý týden).V případě zájmu a pro více informací volejte: 773 535 784.Kontakt:
kopecka.t@seznam.cz
773535784

Pečovatel/ka v Rodinném centru Smečno – brigádně na DPP

Vloženo: 30.06.2017

Hledáme pečovatele a pečovatelky na příležitostné hlídání dětí během akcí, které se konají v Rodinném centru ve Smečně. Jedná se o spolupráci formou DPP – obvykle čtvrtek / pátek večer, pátek celý den (cca 8-16) / večer a víkend celý den (cca 8-16).

 

Zájemkyně zasílejte své CV a motivační dopis do 9.7.2017 na: marketa.hackerova@dumrodin.cz.Kontakt:
pavel.dusanek@dumrodin.cz
alenav

Technik na SMT lince

Vloženo: 30.06.2017

TECHNIK výroby – operátor SMT / MPCB

 

Hlavní činnosti :

 

 • nastavuje a obsluhuje automatické výrobní linky na výrobu tištěných spojů
 • před začátkem výroby provádí kontrolu a přezkoušení funkcí linky
 • zásobuje linku materiálem a komponenty a vede související záznamy v infor. systému
 • provádí výrobní operace dle předepsaných technologických postupů
 • provádí změny dle předepsaných procedur ( výměny nástrojů a přípravků podle typu výrobku )
 • podílí se na preventivní údržbě zařízení linky, vede záznamy o preventivní údržbě
 • provádí mezioperační a koncovou kontrolu výrobků
 • opravuje některé vady výrobků

 

Kvalifikační požadavky :

 

 • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru ( nejlépe elektro )
 • orientace v oblasti elektroniky, znalost SMT technologie výhodou
 • základní znalost AJ výhodou
 • manuální zručnost, pečlivost, vztah k technice
 • dobrý zdravotní stav, dobrý zrak,
 • možnost práce ve 3-směnném nebo 4-směnném provozu

Možný nástup : dle dohody

V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení EPCE:

 

Tel : 312 500 311

e-mail: info@epce.czKontakt:
info@epce.cz
EPCEurope s.r.o.

Pracovnice/pracovník pro styk se zákazníky

Vloženo: 29.06.2017

Naše firma je dodavatelem nástrojů a výrobních strojů pro strojírenství

Viz www.stromac.cz

Hledáme pracovnici nebo pracovníka pro komunikaci se zákazníky

Obsahem práce bude zejména  kontaktování nových a stávajících  zákazníků, vedení evidence  a další administrativní činnosti dle schopností.

Předpokladem jsou dobré komunikační schopnosti v českém jazyce,  pohodové vystupování,

výhodou orientace v technice,

podmínkou dobrá práce s počítačem ( MSOffice) a zdravý rozum.

Zkrácený úvazek 4 hodiny denně nebo i delší dle individuální dohody.

Pracoviště ve Slaném, v areálu Palaba


Kontakt :

M.Hrbatý
mhrbaty@stromac.com
604741395


Kontakt:
stromac@stromac.com
M. Hrbatý
Netovická 875
604741395
www.stromac.cz

RECEPČNÍ - výpomoc

Vloženo: 23.06.2017

Hledáme ženu - aktivní důchodkyni, ženu na MD, studentku pro příležitostný záskok v recepci administrativní budovy výrobního podniku ve Slaném. Pouze pro případ nemoci a dovolených.

Volejte na tel. 724 149 115

Kontakt:
marek.venhoda@diseven.cz
Venhoda
724149115

Řidič kamionu MKD | Slaný | Kladno | Praha

Vloženo: 21.06.2017

Řidič MKD je těžká a náročná práce, a to si v naší společnosti velice dobře uvědomujeme, tomu odpovídá i naše péče o naše zaměstnance. Hledáme kolegu nebo kolegyni, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky ze Slaného.

Více o nás na www.josefmicka.cz

 

Náplň práce

- přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů. Jezdíme především Benelux, Belgii, Německo a případně Francii.

 

Požadavky

- řidičský průkaz skupiny C+E

- praxi na obdobné pozici u MKD podmínkou

- profesní a zdravotní způsobilost

- trestní bezúhonnost

 

Nabízíme

- práce pouze pro jednotlivce

- skvělé, stabilní a především dlouhodobé zaměstnání

- turnus víkend mimo a víkend doma, další varianty turnusu k jednání

- vynikající platové ohodnocení fix pro start spolupráce 15 000,- + diety, v čistém 40 000,-. Plat se zvyšuje v závislosti na praxi u nás.

- pravidelnou mzdu a nejmodernější zázemí (vozový park MAN Euro 6,5 a skvělé zázemí pro řidiče)

- průběžná zaškolení a rozvoj


Volejte: 605733267 nebo pište info@kmosek.com

Mgr. Petr Kmošek, personalista www.josefmicka.czCena: 59000
Kontakt:
info@kmosek.com
Petr Kmošek
Politických vězňů 1952
605733267
605733267
http://www.josefmicka.cz/


Fotografie:
1010.jpg

Kosmetička, pedikérka

Vloženo: 20.06.2017

Přímu kosmetičku, pedikérku cca na 2 dny v týdnu. Požaduji samostatnost a ochotu vyjít zákazníkům vstříc.

Kontakt:
jantoman@masazeslany.cz
Jan Toman
Soukenická 73/4
736 163 009

ASISTENT STAVEBNÍMU TECHNIKOVI

Vloženo: 20.06.2017

Hledáme zodpovědného kolegu pro zajištění chodu stavební výroby, převážně výkopových prací. Práce spočívá v asistenci stavebnímu technikovi, kontrole dodržování pracovních postupů, zajištění požadované kvality a koordinace při práci. Pro danou práci uchazeče zapracujeme. Práce je převážně v terénu, k dispozici služební automobil + telefon. Předpokladem každého zájemce jsou organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novému se schopností samostatné i týmové práce, nezbytnou podmínkou řidičský průkaz min. sk. B.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na email hora.sekretariat@volny.cz, Tel: 737 230 004Kontakt:
hora.sekretariat@volny.cz
737230004

volné pracovní místo fyzioterapeuta

Vloženo: 19.06.2017

Nabízíme volné pracovní místo fyzioterapeuta -pracovní poměr nebo na DPP (brigádně) - požadujeme ukončené  vzdělání  nebo před ukončením  - dále osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut - kurzy vítany - serióznost, diskrétnostKontakt:
jerabkova.ilona@gmail.com
Jeřábková Ilona, DiS
Jungmannova 1144, Slaný 274 01
+420774802490
+420774802490
http://rehabilitace-jerabkova.zdravotniregistr.cz/

ASISTENT STAVEBNÍ VÝROBY

Vloženo: 13.06.2017

Hledáme zodpovědného kolegu pro zajištění chodu stavební výroby, převážně výkopových prací. Práce spočívá v asistenci stavebnímu technikovi, kontrole dodržování pracovních postupů, zajištění požadované kvality a koordinace při práci. Pro danou práci uchazeče zapracujeme. Práce je převážně v terénu, k dispozici služební automobil + telefon. Předpokladem každého zájemce jsou organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novému se schopností samostatné i týmové práce, nezbytnou podmínkou řidičský průkaz min. sk. B.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na email hora.sekretariat@volny.cz, Tel: 737 230 004Kontakt:

737230004

Hledáme řidiče VKD - Kladno a okolí - H&J Frigo-Sped-Trans s.r.o.

Vloženo: 11.06.2017

 

Hledáme řidiče pro vnitrostátní kamionovou dopravu.

Náplň práce:

rozvoz zboží na restaurace McD česká republika.

Požadavky:

100% spolehlivost zaměstnance

Řidičský průkaz skupiny C-E

Praxi na pozici řidič skupiny (C-E)

Profesní způsobilost

Zdravotní způsobilost

Karta řidiče

Psychotesty

Nabízíme :

Oficiální platové ohodnocení každého zaměstnance. ( výplatní páska dle skutečných odpracovaných hodin )

Platové ohodnocení (od 24.000 CZK, do 40.000 CZK),  čistá mzda zaměstnance.

k Platu -oficiální dieta, příplatky ( sobota , neděle, noční, svátky ) +osobní ohodnocení.

Začátek a konec pracovního výkonu - Kladno.

Řidič je denně doma se svojí rodinou.

Vozový park:

Scania, ( Auto, vlek)

Kontakt: 602 358387 , e-mail: hosala@frigosped.cz

Hošala Jozef

 

 Kontakt:
hosala@frigosped.cz
HOSALAJOZEF

Učitel tělesné výchovy, učitel hudební výchovy

Vloženo: 08.06.2017

Základní škola ve Slaném Na Hájích hledá pro školní rok 2017 - 18 učitele tělesné  a hudební výchovy.

Životopiosy zasílejte na vera.belochova@zshajeslany.cz

 Kontakt:
vera.belochova@zshajeslany.cz
ZŠ ve Slaném Na Hájích
Politických vězňů 777, Slaný
312510088
http://www.zshajeslany.cz/

ASISTENT STAVEBNÍ VÝROBY

Vloženo: 07.06.2017

Hledáme zodpovědného kolegu pro zajištění chodu stavební výroby, převážně výkopových prací. Práce spočívá v asistenci stavebnímu technikovi, kontrole dodržování pracovních postupů, zajištění požadované kvality a koordinace při práci. Pro danou práci uchazeče zapracujeme. Práce je převážně v terénu, k dispozici služební automobil + telefon. Předpokladem každého zájemce jsou organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novému se schopností samostatné i týmové práce, nezbytnou podmínkou řidičský průkaz min. sk. B.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na email hora.sekretariat@volny.cz, Tel: 737 230 004Kontakt:
hora.sekretariat@volny.cz
737230004

kontrolor kvality

Vloženo: 07.06.2017

Hledáme nového pracovníka na pozici kontrolora obráběných a svařovaných dílů.

Požadujeme:
základní znalosti na PC
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práce s měřidly
samostatnost, spolehlivost
praxe vítána


Kovovýroba J+K s.r.o.


Kontakt:
kovo.b.rehakova@seznam.cz
Jiří Řehák
Hospozín 83
602376297
www.kovo.vyroba.biz

Recepční - ČVUT v Praze

Vloženo: 06.06.2017

Hotel s vysokoškolskou kolejí na Praze 6 přijme pracovníka na pozici recepční na HPP i brigádně na léto 2017.

Náplň práce:

•poskytování služeb hotelové recepce, zajištění služeb studentům

•zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hotelových hostů i studentů

•péče o hosty/studenty a jednání s hosty osobně, řešení jejich požadavků

•práce s programy na ubytování

•hmotná zodpovědnost

•dílčí administrativní práce

Požadujeme:

•SŠ vzdělání s maturitou podmínkou

•Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Excel)

•Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

•Znalost dalších jazyků vítána (není však podmínkou)

•Reprezentativní vzhled a vystupování

•Dobré komunikační a organizační schopnosti

•Aktivní přístup/spolehlivost

•Časová flexibilita

•Směnný provoz (denní/noční směny)

 

Nabízíme:

•Práci v příjemné prostředí, v mladém kolektivu

•Dotované stravování

•6 týdnů dovolené

Místo pracoviště – Thákurova 1, Praha 6

Kontakt : Vladimíra Příhodová : Vladimira.Prihodova@cvut.cz
Kontakt:
mkrezervace@suzcvut.cz
Masarycka
Thákurova 1, Praha 6
233051237
www.masarykovakolej.cz

Sociální pracovník/pracovnice v DD Ledce

Vloženo: 01.06.2017

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce u Kladna přijme do pracovního poměru kvalifikovanou sociální pracovnici/pracovníka na zástup za mateřskou dovolenou do 30.9.2018.

Požadavky: sociální práce, trestní bezúhonnost

Vysokoškolské vzdělání výhodou.

Nástup: ihned

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte prosím na e´mailovou adresu:

reditel@ddledce

 

 Kontakt:
reditel@ddledce.cz
detdomledce


Fotografie:
img-20141216-144156.jpg

Elektroservisní technik

Vloženo: 01.06.2017

Firma:

Kuběnský spol. s r.o.,

Sídlo: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

Provozovna: Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Nabízená pracovní pozice: Elektroservisní technik

Požadujeme: Manuální zručnost, odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou, praxi v elektroinstalační činnosti, práce s PC (word, excel, outlook atd. ), komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, orientace v technických a stavebních výkresech, ochotu cestovat, základní znalost AJ nebo NJ výhodou. Časovou flexibilitu. Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce: Montáž, instalace, seřízení světelných systémů. Hledání vhodných řešení při instalacích. Seřizování osvětlení na výstavách. Technická podpora projektového týmu. Zajišťování materiálu pro realizace. Komunikace s dodavateli.

Nabízíme: Různorodou - kreativní práci při realizaci zakázek architektonického osvětlení na významných stavbách. Mobilní telefon, notebook, služební automobil. Základní plat + bonusy dle dosažených výsledků. Možnost pracovního růstu. HPP na dobu neurčitou.

Vzdělání: SOU/SŠ s maturitou

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedenou emailovou adresu se zasláním Vašeho životopisu.

Kontakt: info@kubensky.czCena: 25 000 - 35 000
Kontakt:
info@kubensky.cz
kubensky
Uni Credit Bank
Stavební Chemie Slaný a.s.
Bateria Slaný CZ, s.r.o.