Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Nabídka

Stěhování nemovitostí

Vloženo: 31.10.2020

Provádíme stěhování, vyklizení nemovitostí, půd, sklepů, autodoprava až 8 palet, bourací práce, odvoz a likvidace suti, odvoz do sběrného dvora, smluvní ceny.

Kontakt:

704 127 073

Fotografie:
img-20200922-104043-hdr.jpg
img-20200918-152216-hdr.jpg

Programování moderních webových aplikací

Vloženo: 23.10.2020

Nabízíme tvorbu moderních webových stránek
-popřípadě mobilních aplikací či jiného softwaru (například automatizovaných programů)

reference: https://www.rentalio.cz, https://www.pinstriped.com, https://ff.authentica.cz

Kontakt:
david.pavluv@seznam.cz
David Pavluv
776 681 931

AUTOMECHANIK

Jsi samostatný šikovný automechanik, který chce mít nadstandartní příjem, připoj se k našemu týmu.    Ondřej Furik - Servis nákladních vozidel

Kontakt:
info@ondrejfurik.cz
Ondřej Furik
Pražská 355
602340466, 602617002

Pomocná kuchařka do ŠJ

Vloženo: 20.10.2020

3. základní škola Slaný přijme do školní jídelny na dlouhodobý zástup (za nemoc) pomocnou kuchařku.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na mail jidelna@3zsslany.cz

Kontakt:
ceskova@3zsslany.cz
Ivana Češková

Řidič sk. C

Vloženo: 18.10.2020

Přijmeme spolehlivého řidiče NV IVECO 12t/19t plachta s čelem pro vnitrostátní dopravu od pondělí do pátku. Víkendy jsou volné. Dobré platové podmínky, benefity. Nástup možný ihned. Parkování: Tuřany-Byseň. Potřebný je ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta tachografu, zdravotní způsobilost a psychotesty.

Kontakt:
janda.m@volny.cz
777219052

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Vloženo: 15.10.2020

DOMOV SLANÝ, POSKYTOVATEL SOCIÁLNÍCH SLUŽEBPŘIJME NA HPP, DPP i částečný úvazek
- VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY
Požadujeme: trestní bezúhonnost,odbornou způsobilost, empatie

Nabízíme:NADSTANDARTNÍ platové ohodnocení, 25 dní dovolené, příspěvek na rekreace, masáže, kulturní akce, příspěvek na stravování, milý kolektiv

Datum nástupu ihned, nebo dle dohody

Bližší informace:
p. Kocourková  - 607 098 802 p. Maštalířová  - 739 060 539

Kontakt:
ekonom@dpsslany.cz
DD SLANÝ

Vedoucí technik výrobní linky

Vloženo: 14.10.2020

EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o,

Trojanova 1566, 274 01 Slaný,

hledá zaměstnance na pracovní pozici:

Náplň práce:

  • seřizování výrobní technologie, preventivní a běžná údržba výrobní linky na müsli tyčinky

  • dohled nad technologickým procesem, evidence výroby

  • řízení podřízených směnových pracovníků

  • schopnost reagovat na změny a učit se novým věcem

    Požadujeme:

  • technické myšlení a manuální zručnost

  • minimálně vyučen v technickém oboru

  • práce s kolektivem

  • 3 směnný provoz

    Nabízíme:

  • zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí

  • výkonnostní prémie

  • stravenky

  • multisport karta

  • možnost zvýhodněného nákupu produktů a surovin

  • finanční bonus za přivedení nových kolegů

  • parkování v areálu závodu

  • firemní ubytovna

  • svozy zaměstnanců po Slaném

    Podrobné informace na tel. č. 602 493 086

Kontakt:
richtrova@ekofrukt.cz
Richtrová
Trojanova 1566
www.ekofrukt.cz

Pravidelná údržba zahrady

Vloženo: 06.10.2020

Hledám spolehlivého a šikovného pána na údržbu zahrady, okolí domu a drobné řemeslné práce, 1x týdně celý den, doprava vlastním automobilem. Pozemek se nachází ve vsi u Řevničova. Ostatní informace telefonicky či emailem.

Kontakt:
fliegero@seznam.cz
fliegero
604747534

PŘÍPRAVÁŘ/KA / ROZPOČTÁŘ/KA STAVEBNÍCH PRACÍ

Vloženo: 05.10.2020

Společnost Elektromontáže Stavby s.r.o. hledá do svého týmu posilu na pozici:

Pracovní náplň:

  • Zpracovávání nabídek na stavební rozpočty,
  • soutěžení materiálu u dodavatelů,
  • vytváření objednávek,
  • komunikace s investory.

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání stavebního směru ( velkou výhodou ),
  • zájem o obor stavebnictví,
  • znalost sw. KROS a praxe na pozici Přípraváře /Rozpočtáře stavebních prací výhodou ( není podmínkou ).

Nabízíme:

  • Motivujicí finanční ohodnocení,
  • zajímavé finanční bonusy dle měsíčních dosažených výsledků,
  • práci ve stabilní společnosti,
  • zázemí menší rodinné firmy s přátelskou atmosférou,
  • vzdělávací kurzy a školení,
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • služební automobil,
  • služební telefon, notebook,
  • možnost občasné práce z domova,
  • kávu na pracovišti.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:
mzdy@el-mont-slany.cz
Elektromontáže Stavby s.r.o.
Smečenská 1009, Slaný
+420602 138 872
www.el-mont-slany.cz

ŘIDIČ/KA VNITROSTÁTNÍ/MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

  • Přeprava různorodých materiálů a zboží nákladními vozidly v tuzemsku a zemích EU ( případně lze pracovat pouze na vnitrostátních přepravách),
  • provádění drobných oprav a údržby vozového parku.

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění sk. C + E,
  • platné dopravně psychologické vyšetření,
  • profesní způsobilost řidiče z povolání,
  • manuální zručnost,
  • samostatnost, spolehlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení,
  • zajímavé finanční bonusy dle dosažených výsledků,
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Kontakt:
+420606 626 908, +420602 345 663

Přijmeme truhláře

LIGOP s.r.o. Slaný přijme truhláře na výrobu zakázkového nábytku a kuchyní.

Požadujeme:
- pečlivost,
- smysl pro detail.

Nabízíme:
- zázemí rodinné firmy,
- mladý kolektiv,
- práci v čistém prostředí na CNC a profi strojích,
- zajímavé finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci.

Kontakt:
info@ligop.cz
Petr Grisa
Pražská 1846, Slaný
602681557
www.ligop.cz
Stavební Chemie Slaný a.s.
Bateria Slaný CZ, s.r.o.