Hlavní strana >> Články >> FINÁLE REGIONÁLNÍ LIGY V BENDY HOKEJI "STŘED"

FINÁLE REGIONÁLNÍ LIGY V BENDY HOKEJI "STŘED"

Finále regionální ligy v hokejbale mezi ECKG Kladno a Golem Bendy Boys Slaný bylo nejvíce očekávaným zápasem této sezóny.
Vyvrcholení soutěže bylo plné faulů, emocí a oplácení, ale i přeto se hrál hokej na té nejvyšší úrovni. Nakonec vše dobře dopadlo a Golem Bendy Boys Slaný uhájil svou neporazitelnost v play-off.

Úvod vyšel dokonale, během prvních čtyř minut vedl Golem již 2:0 a dále udával tempo hry.

Po polovině první části využil soupeř přesilovku a snížil. Poté se hra přitvrdila a začalo se hodně vylučovat. Tento trend se přenesl i do druhé třetiny, kdy byl oceněn trestem do konce hry Hegenbart. To Bendíky paradoxně posílilo a přidali další dva góly, bohužel soupeř z Kladna ještě do konce třetiny snížil.

Třetí část hry probíhala opět v duchu četných vyloučení, horké hlavy ochladil až dalšími brankami Golem Slaný, situace se tak uklidnila, v závěru soupeř ještě snížil a využil tak mírného uspokojení našich hokejistů.

TJ Hvězda ECKG Kladno : Hb.K Golem Bendy Boys Slaný
4 : 8 (1:2, 1:2, 2:4)