Hlavní strana >> Články >> Přezimují nadějně

Přezimují nadějně

Deseti výhrami ve 13 podzimních zápasech se fotbalisté SK Slaný zabarikádovali na druhé příčce tabulky A - skupiny 1. A třídy a vytvořili si nadějný odrazový můstek k jarnímu útoku na vedoucí Spartak Hořovice - ztrácejí 6 bodů, před svými pronásledovateli mají desetibodový náskok.
Čechie Velká Dobrá - SK Slaný 0 : 2

Oboustranně velmi dobré utkání. Střeleckou kanonádu ve 32. minutě završil Švácha vedoucím gólem. Vítězství pečetil osm minut před koncem Michal Melen.

SK Slaný - FC Jesenice 4 : 0

Po velmi dobrém výkonu Slaňáci rozhodli o tříbodovém zisku už do přestávky. Domácí tým vysadila do sedla hned 5. minuta, kdy Ježkova zbloudilá střela/centr zaskočila sluníčkem oslňeného brankáře hostí! Než uplynula úvodní čtvrthodinka, Švácha s Baurem posunuli skóre na 3 : 0!
Druhý poločas se hrál víceméně z povinnosti, Elicerovým gólem těsně před koncem jsme zvýšili na 4 : 0. Na trávníku se ale zbytečně jiskřilo. Hostům byli vyloučeni dva hráči, Slanému čtyři minuty před koncem Bauer...