Hlavní strana >> Články >> Čechie Slaný podlehla Rakovníku

Čechie Slaný podlehla Rakovníku

RSC Čechie Slaný - Atlantic Rakovník 4:7 (2:3)

V 9.kole 2.futsalové ligy hostil tým Čechie Slaný Atlantic Rakovník, který se pohybuje ve špičce tabulky. Domácí sice předvedli výborný výkon, ale v poslední desetiminutovce se gólově prosadili hosté a strhli výhru na svou stranu.
Domácím sice scházeli Švácha s Průchou, ale na jejich hře to nebylo znát. Dařilo se zejména Bauerovi a také Bůžkovi, který si nakonec připsal v utkání dvě vstřelené branky. I přesto, že hosté šli v 6.minutě do vedení dokázala Čechie zásluhou Bauera vyrovnat. Totéž se opakovalo ještě jednou, tentokrát za Slaný odpověděl Bůžek. Na začátku druhé půle zvýšil Rakovník na 2:4, ale bojovný výkon Čechie znamenal po trefách Tauše a Bůžka nerozhodný stav 4:4. Ten trval ještě sedm minut před koncem. Až závěrečný finiš dostal hosty do vedení a na následné otevření obrany Čechie při snaze o vyrovnání reagoval soupeř dalšími dvěma úspěchy. Čechii se tak nepodařilo odpoutat se ode dna tabulky, přestože znovu podala kvalitní výkon.

Branky domácích : 2 Bůžek, Bauer, Tauš.
Čechie Slaný : Výda, Šváb - Žák, Chadima, Silný, Bauer, Bůžek, Kozelka, Tauš. Trenér: Milan Smitka.

Příští neděli nastoupí Čechie na palubovce Elfetexu Plzeň, další domácí zápas jí čeká 2.12.2001 proti Arsenalu Benešov