Hlavní strana >> Články >> Čechie doma jen remizovala

Čechie doma jen remizovala

Po utkání 6.kola 2.futsalové ligy odcházeli diváci z haly zklamáni. Čechie Slaný totiž s SFK Cheb, který byl na posledním místě tabulky, jen remizovala. Chuť nikomu nemohlo spravit ani to, že celkem padlo 26 branek, které si oba celky rozdělily rovným dílem.
Čechie sice rychle vedla po trefě Chadimy, ale ve čtvrté minutě viděl červenou domácí Jan Švácha a hosté otočili výsledek. Poločas však nakonec přece jen vyzněl pro Čechii, která ho vyhrála 8:3.

Šok však přišel po změně stran. Ze šatny jakoby přišel jiný tým a západočeši během několika minut dotáhli skóre. To domácí pochopitelně psychicky zlomilo a strhl se boj, ve kterém ani jeden tým nemyslel na obranu. Čechie, která při utkání křtila nové dresy, vedla ještě 13:10, ale závěr jí trestuhodně nevyšel. Cheb srovnal na konečných 13:13, což je rekordní výsledek letošní 2.ligy. Z takového rekordu se však radovali jen hosté.

Branky Čechie: 4 Průcha, 4 Tauš, 2 Bauer, 2 Chadima, Kozelka
Sestava: Výda, Šváb - Žák, Chadima, Švácha, Kozelka, Bauer, Průcha, Tauš