Hlavní strana >> Články >> Hokejisté opět vítězně

Hokejisté opět vítězně

Hokejisté navázali na své první vystoupení i ve druhém zápase II.NHL a zvítězili na domácím ledě 5:1 a překvapivě vedou svojí skupinu.
Po loňské nevydařené sezoně vstoupili slánští hokejisté do letošního ročníku II.NHL nadmíru uspěšně.

V prvním utkání před domácím publikem dokázali bez větších obtíží porazit svého soupeře ze severočeských Teplic v poměru 5:1 a ještě si dovolit řadu dalších šancí neproměnit.

O branky domácích se podělili ve 3. minutě Janega po přihrávce Hegebranta, v 18. minutě Tůma po přihrávce Průchy, ve 23. minutě Pavlík v přesilovce po přihrávce Janegy, ve 35. minutě Průcha po přihrávce Pavlíka a konečně v 57. minutě Hegebrant po přihrávce Pavlíka.

Tepličtí působili místy odevzdaným dojmem a ke konci zápasu si hleděli spíš potyček než hokeje.

Popřejme našim hokejistům aby se jim i v následujících zápasech dařilo a dovolte mi Vás Všechny pozvat na další utkání našich hokejistů ve středu 26.9.2001 od 18,00 kdy bude naším soupeřem celek Mostu, který neměl tak uspěšný start do letošního ročníku, ale o to více se bude chtít na slánském ledě prosadit.